Publikováno: 9.10.2015

Hotová řešení

Orgnes je workflow engine, který umožňuje pouhým nastavením velmi rychle vytvářet sofistikované informační systémy automatizující spolupráci svých uživatelů. Příkladem tohoto nastavení jsou řešení, která pomáhají konkrétním zákazníkům v každodenní praxi:

  • Podnikové schvalování - jedná se o sadu schvalovacích pracovních postupů vyskytujících se v každé větší společnosti.
  • Výroba kosmetiky, potravních doplňků - jedná se o modul podobný Výrobě léčiv, avšak neobsahuje omezení platná pouze pro výrobu léčiv.
  • Výroba léčiv - jedná se o komplexní nástroj pro řízení nákupu, prodeje, skladového hospodářství, výroby a kontroly ve farmaceutické společnosti dle GAMP a Vyr32 SUKL.
  • Síť vztahů - jedná se o neobvyklé řešení umožňující řízením komunikace a komunitním sdílením názorů automaticky vykreslovat diagramy, které vizualizují spolupráci v organizaci. Jedná se o nejinovativnější produkt v nabídce.
  • Správa dokumentů - jedná se o neobvyklé řešení umožňující řízením komunikace a komunitním sdílením názorů automaticky vykreslovat diagramy, které vizualizují spolupráci v organizaci. Jedná se o nejinovativnější produkt v nabídce.

Konkurenční výhoda

Všechny řešení jsou vytvořeny nastavením nikoli programováním. To znamená, že zákazník může podepsat podstatně výhodnější smlouvu na nákup a podporu než u konkurence.

Důvody jsou následující:

  • Řešení není naprogramováno ale nastaveno v tomtéž nástroji, který je součástí dodávky. Udělat změny je snadné.
  • Změny si může provádět zákazník samostatně.
  • Kromě hodinových sazeb za typ práce garantujeme dodržení sazeb za tzv. pravidla. Pravidel je mnoho typů. Některá vytvářejí kolonky, jiná formuláře, další úkoly v pracovním postupu, složky, tiskové sestavy, apod. Tím je pro zákazníka pracnost každé změny v nastavení naprosto transparentní. Transparentnost je hlavní obchodní výhoda vůči konkurenci. Ta nabízí pouze hodinové sazby, které nejsou férové a postupem času vedou ke stále více nevýhodnému nacenění pracnosti změn.