Orgnes je jednoduše přizpůsobitelný workflow engine

Nyní si můžete vytvořit libovolnou funkcionalitu informačního systému automatizující spolupráci bez toho, abyste museli umět programovat.

 

Hotové řešení nikoli v měsících, ale ve dnech

Ve workflow engine Orgnes se formuláře, tiskové sestavy, filtry, pohledy, importy, exporty, výpočty, práva, grafy vytváří pouhým nastavením systému.

 

Pilotní ukázku workflow připravíme zdarma v cloudu

Nemusíte riskovat. Pilotní ukázka bude plně funkční produkt. Vyjasnění dalších požadavků se tím značně zjednoduší.

 

S workflow engine Orgnes můžete řešení samostatně vytvářet či upravovat

Nemusíte umět programovat. Od jednoduchého systému na evidenci a schvalování služebních cest, přes komplexní systém řízení skladů, kvality a výroby léčiv a potravních doplňků až po inovativní řešení řízení spolupráce - síť vztahů.

 

Workflow engine Orgnes je i v cloudu

Systém můžete používat v cloudu, můžete si jej ale také instalovat u sebe.

 
                                                                                 
workflow

Podnikové schvalování

Příklad nastavení systému Orgnes. Pracovní postupy pro nejrůznější podniková schvalování: Nákupy, knihy jízd, služební cesty, úkoly z porad, ISO, ...

pharmacy

Výroba léčiv, kosmetiky

Příklad nastavení systému Orgnes. Řízení výroby léčiv a kosmetiky dle vyr 32 SUKL. Skladové hospodářství, plánování výroby, výroba, objednávky prodeje a nákupu. Plánování spotřeby a rezervace materiálu.

relnet

Síť vztahů

Příklad nastavení systému Orgnes. Aplikace na vizualizaci sítě vztahů členů organizace. Nadřízenost, podřízenost, dodavatel, odběratel. Hodnocení vztahů. Diagramy s automatickým layoutem. 

logo5

Autorem webu je společnost Human Ways. Tato společnost se zabývá vývojem workflow engine Orgnes a také vývojem některých jeho nastavení.

Kontakty